Ortodontiss Ortodonti Kliniği

Dr. Dt. Semin Çamaşuvi Sönmez

Dr. Dt. Alper Sönmez

Merhaba,

Bugüne kadar sayısız farklı ortodonti problemine ışık tuttuk ve hastalarımızın tedavilerini gerçekleştirdik. Her zaman farklı olmayı, ortodonti alanında meslektaşlarımızdan bir adım önde olmayı hedef seçerek ilerdik.

Bize göre, ortodonti tedavileri konusunda öncü bir klinik olmanın ilk şartlarından birisi, dental alanda teknolojiyi yakından takip edip, hastalara kısa sürede maksimum fayda sağlayacak uygulamaları gerçekleştirerek, en son üretilen dental ekipman ve malzemeleri temin etmekten geçiyor. Genel geçer bilgiler yerine, bugün 7’den 70’e herkesin ortodontik tedavi olabileceğinin ve bu tedavinin yaşı olmadığı iddiasındayız.

Ağız ve diş sağlığının başta kaliteli ve sağlıklı bir yaşam standardı için gerekli olduğu kadar, bireylerin psikolojik durumlarını besleyen, öz güvenlerini sağlamlaştıran bir olgu olduğunu çok iyi biliyoruz. Tertemiz ve düzgün bir ağız yapısıyla çekinmeden kocaman bir gülümseme eşliğinde hayata kucak açan bireylerin, gerek sosyal, gerekse iş hayatlarında ne denli başarı sağladıklarını tahmin etmek, hiç de zor değil. Estetik kaygıların çözümlenmesi, ilerleyebilecek sağlık sorunlarının çözümlenmesi, çoğu hastamızın hayata bakışlarını değiştiriyor ve kendinden emin bireyler olarak yollarına devam ediyorlar. Ortodontiss Ortodonti Kliniği’ne gelen hastalarımızın tedavileri sonrasında, henüz kapıdan çıkarken gözlemlediğimiz mutluluk dolu bakışları, doğru işler yaptığımızı bize kanıtlıyor.

Dental teknoloji ve güncellenen ortodontik bilgiler, diş hekimliğini tamamlayan en önemli unsurlardan bir tanesidir. Ortodonti hastaları, acı çekmeden, oldukça kısa sürede, yaş aralığı gözetmeksizin ve etkin sonuçlar almak istiyorlar. Bunun için yine devreye teknolojik dental ekipmanlar ve bunları kullanma becerisine sahip, sanatsal bakış açısı gelişmiş, inovatif teknik ve bilgilerini güncelleyen diş hekimlerinin var olmasıyla gerçekleşebiliyor. Ortodontiss Ortodonti Kliniği’nde ortodontik tedavi uygulamalarını son derece titiz bir şekilde yapıyor ve hastalarımıza maksimum fayda sağlayacak planlamaları oluşturup, ortodonti alanında mucizelere imza atıyoruz.

https://www.traditionrolex.com/34

Genç, aktif, titiz, profesyonel bir ekip, konusunda uzman diş hekimlerimiz, hijyenik standartlara uygun bir ortam ve her şeyden önemlisi ortodonti sorunlarınıza A’dan Z’ye çözüm bulacak Ortodontiss Ortodonti Kliniği’ne tekrar hoş geldiniz!